KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819370
nr 1481 9370
Oidentifierad konstnär. Signerad Gunilla, 1970-tal. Olja på pannå, 68x48 cm, yttermått inklusive ram: 76x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:34:52
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)